Реставрація ванн в Луцьку

З часом вона втрачає свій блиск та пошкоджується її емаль. І власноруч підручними засобами в такій ситуації ми нічого змінити не можемо. Але на допомогу прийде послуга реставрація ванн Луцьк.

Вже сьогодні, якщо вам набридло терти те, що не відтирається, мити те, що не відмивається, купатися там, де не хочеться, тобто у вашій страшненькій ванні, вам треба звернутися до нас! За допомогою акрилу PlastAll, ми відреставруємо вашу ванну! Рідкий акрил дає можливість відновити емаль старої ванни й на роки забезпечити себе якісною акриловою ванною.

Реставрация ванни

Реставрація ванн рідким акрилом

Ви можете обрати емалювання ванни акрилом, якщо ви живите на орендованій квартирі або у гуртожитку. Це дуже вигідна пропозиція, яка забезпечить вас білосніжною гладенькою ванною на кілька років. Або ви можете скористатись послугою наливна ванна акрилом PlastAll. Скористайтесь цією пропозицією, і ваша ванна кімната отримає новеньку купальню без демонтажу та зайвих клопотів. Наливна ванна акрилом PlastAll з кожної старої ванни – чи то металевої, чи то чавунної, чи занедбаної акрилової відтворе взірець чистоти та краси у Вашій оселі.

Акрил для ванн Пластол

Реставрація ванн Луцьк ціна. Акрил PlastAll ми купуємо без посередників особисто на заводі тільки оптовими партіями за найвигіднішою для вас ціною. Від себе додамо, що якість акрилу PlastAll набагато перевищує вартість послуг. Наливна ванна акрилом буде коштувати від 1600 гривень.

Реставрація ванн Луцьк фото. За час нашої роботи ми не залишили сам на сам з проблемами щодо ванної жодного нашого клієнта. Достатньо подивитися на наші роботи, щоб зрозуміти, наша головна мета – догодити вам.

Реставрацію сталевих, чавунних та акрилових ванн ми виконуємо в таких містах Волинської області:

  • Луцьк
  • Горохів
  • Ківерці
  • Ковель
  • Нововолинськ
  • Володимир-Волинський

Наливна ванна

Наливна ванна акрилом PlastAll Луцьк. Хочете не жалкувати про свій вибір 5, 10 або 15 років? Милуватися своєю акриловою ванною, та подумки втішатися своїм вибором кожного дня? Наливна акрилова ванна являється альтенативою придбання нової ванни. На багато років ви захистите себе від головного болю – заміни ванни. А навіть якщо все ж таки з позверхньою ванни щось трапиться – на все час і випадковість – ви знов і знов зможете «підправляти». Відновлення ванни акрилом доведе вам непорушну істину – ремонт у ванні може бути недорогим, але якісним.

Завітайте на наш сайт https://bathtime.com.ua, і переконайтеся, що ваша ванна може стати не просто новою, а такою, яку ви собі навіть не уявляли!

Реставрація ванн ціна в Луцьку

Послуга Ціна
Реставрація ванни розміром 1,2 метра от 1800 грн
Реставрація ванни розміром 1,5 метра от 1900 грн
Реставрація ванни розміром 1,7 метра от 2000 грн
Реставрація душових піддонів та нестандартних ванн Договірна

* - Ціна актуальна на 01.10.2018.

  • Телефон:+38 (073) 000-92-21, +38 095-41-67-444
>