Реставрація ванн акрилом у Тернополі

Реставрація ванн у Тернополі

Складно не погодитися, що із маленьких деталей складається велике – із частинок пазлу – картина, а з вдалого розпочатого ранку – настрій на цілий день. Ранок та гарний настрій починається з ванної кімнати – і, на жаль, у багатьох – він, гарний настрій, там і залишається. Складно радіти життю, коли кожного дня повторюється одне й те саме – побита, щербата, жовта, в плямах – ванна, а з нею поганий настрій та занижена самооцінка.

На жаль, не кожному по кишені придбання нової сантехніки. То що ж робити?
Так і жити – заплющуючи очі на порозі ванної кімнати? Вихід вже давно знайшовся! Швиденько ванну на реставрацію! Але як не помилитися серед великого вибору подібних послуг? На що звернути увагу?

Ми – як компанія, яка багато років надає послуги з реставрування ванн по всій Україні (про це свідчать більш ніж 3000 наших робіт), можемо запевнити Вас – що важливо все – підготовка ванни до реставрації, якість матеріалу та професіоналізм майстра. Все це ми надамо – Вам треба лише обрати вид реставрації.
+38 (095) 12-99-778.

У будь-якому разі, всі роботи ми проведемо акрилом європейської якості PlastAll. Він виготовляється на заводі в Словенії відомим у своїй галузі брендом Pabrec.D.O.O. Це якісний матеріал, який не жовтіє з роками, та здатен відтворити у старій ванні довговічну та амортизуючи удари, поверхню.

Пошкоджене емалеве покриття

Відновлена емаль ванни на дому

Вартість послуги на відновлення покриття

Ціна на реставрацію ванни залежить від різновиду обраної послуги, але вона буде найнижчою, серед подібних послуг на Україні (в порівнянні ціна – якість). Ми змогли забезпечити це завдяки тому, що купуємо акрил PlastAll тільки оптовими партіями за оптовою ціною (яку пропонуємо і Вам), без участі посередників. Так, досить поширена і найдешевша послуга – акрилове емалювання ванни рідким акрилом PlastAll – обійдеться у сумі від 900 гривень.

Емалювання ванни рідким акрилом PlastAll дозволить без зайвих витрат досягти бажаного – отримати білосніжну гладеньку внутрішню поверхню у старій ванні. Ця послуга порятунок для тих, хто винаймає житло, або планує замінити сантехніку, одним словом – коли невеликі витрати – недоречні. Майже вдвічі дорожчою буде послуга Наливна акрилова ванна. Але результат реставрування буде перевищувати Ваші очікування в рази! Вартість такої послуги починається від 1500 гривень, на відміну від наших конкурентів, які спробують стягнути з Вас від 3000 гривень.

Фотогалерея, з якою можно ознайомитися на нашому сайті remontuk.com, безумовно запевнить Вас у тому, що довіряючи в наші руки свою ванну – Ви обираєте правильне рішення. Незалежно від обраної послуги, ми працюємо на результат, який порадує і задовольнить нашого клієнта.

Переваги наливної ванни

Тож тепер давайте докладніше про саму популярну послугу на сьогодні – наливна ванна з акрилу PlastAll у Тернополі.
Не дивлячись на відносну дороговизну, більшість наших клієнтів обирають саме її. І правильно роблять! Назва послуги говорить сама за себе – якою б не була раніше ваша стара ванна, вона стане практично новою акриловою ванною.

Результат від цієї послуги зазвичай перевищує усі сподівання наших клієнтів – акрил PlastAll і наші спеціалісти роблять дива! Внутрішня поверхня сантехніки стане гладенькою, приємною на дотик та стійкою до ударів. ЇЇ колір не зміниться та не пожовтіє навіть через багато років, а можливість реставрувати акрилом PlastAll знов і знов, надасть Вам можливість, при потребі, змінити колір внутрішньої поверхні ванни або усунути якісь недоліки (різні випадки трапляються у житті).

Щоб Ви були спокійні за якість виконаних робіт, ми надаємо гарантію – цілих 5 років! Повірте, це не межа для експлуатації наливної ванни з акрилу PlastAll. Вона повністю задовольняє відповідні потреби своїх користувачів протягом 12-15 років! А при більш дбайливому догляді ще довше! За порівняно низькою ціною, Ви отримаєте свою улюблену затишну стареньку ванну такою ж рідною, але практично новою.

Ми працюємо у таких містах Тернопільскої області

  • Збараж.
  • Конюхи.
  • Біла.
  • Скалат.
  • Дружба.
  • Теребовля.
Якщо Вам хочеться побачити, якою може стати Ваша ванна, перейдіть за посиланням Оновлення старої ванни акрилом.

* - Ціна актуальна на 01.02.2019 Ціну уточнюйте по телефону у менеджера - +38 (095) 12-99-778.

Послуга Ціна
Реставрація ванни разміром 1,2 м. від 2200 грн
Реставрація ванни разміром 1,5 м. від 23000 грн
Реставрація ванни разміром 1,7 м. від 2400 грн
Реставрація душових піддонів і акрилових ванн Договірна

Шершава поверхня вании

Гладеньке покриття чавунної поверхні

Реставрування ванни на дому
Акрилове покриття ванни в домашніх умовах
Пошкоджена емаль ванни
Відновлена емаль чавуної поверхні