Реставрація ванн Лвів

Реставрація ванн у Львові

Відновити емаль старої ванни не проблема завдяки наливному акрилу. Будь-які пошкодження емалі можна виправити самостійно або скориставшись послугою майстра. Реставрація ванн акрилом у Львові виконується в домашніх умовах, демонтаж ванни не потрібен, ремонт ванни акрилом займає до трьох годин. Ванни бувають із різним ступенем пошкоджень, та незалежно від стану ванни в результаті Ви отримаєте оновлену ванну з якісним акриловим покриттям.

Є два способи відновити емаль ванни:

  1. Реставрація ванни акрилом.
  2. Емалювання ванни.

Реставрація ванн акрилом у Львові виконується за технологією наливна ванна. Для початку потрібно придбати комплект рідкого акрилу. Для відновлення емалі сталевої або чавунної ванни ми використовуємо наливний акрил Пластол. Цей матеріал наливається на чисту та суху поверхню, рівномірно розподіляється резиновим шпателем, після чого потрібно зачекати 36 годин поки акрил повністю висохне. І нова ванна готова до використання.

Реставрація ванн акрилом

Послуги по відновленню ванн акрилом ми надаємо в таких містах:

  • Львів
  • Дрогобич
  • Стрий
  • Самбір
  • Червоноград

Реставрація ванн акрилом, ціна

Послуга Ціна
Реставрація ванни розміром 1,7 м. від 1600 грн
Реставрація ванни розміром 1,5 м. від 1700 грн
Реставрація ванни розміром 1,7 м. від 1800 грн
Реставрація душових піддонів і акрилових ванн Договірна

* - Ціна актуальна на 01.02.2017. Ціну уточнюйте по телефону.

  • Телефон: +38 (099) 18-60-742, +38 (067) 101-83-36

Реставрація ванн у Львові

Для емалювання ванни використовується емаль яку можна придбати в будівельному магазині. Емаль на ванну наноситься валиком або кісточкою. Така фарба має різкий запах і тримається понад рік. Якщо потрібен тимчасовий результат то можна сміливо робити емалювання ванни таким матеріалом.

Є ще один варіант емалювання ванни з допомогою акрилу для ванн. Акрилове емалювання ванни робиться матеріалом, який використовується для реставрації ванни наливним методом. Тільки в цьому випадку шар акрилу буде тоншим. Акрил наноситься за допомогою валіка. Цей варіант дешевший, ніж наливна ванна і кращий за емалювання ванни фарбою.

Замовити послугу по реставрації ванн або купити наливний акрил Пластол можна на сайті Пластол Львів. Майстри виїжджають у міста Львівської області зі Львова, іноді потрібна доплата за проїзд. Ми також співпрацюємо із майстрами з Дніпропетровська. Ви можете замовити реставрацію ванни в будь-якому місті України й наші компаньйони виконають замовлення.

Акрил для ванн Plastall, ціна

Матеріал Ціна
Plastall Classic (полімеризація 36 годин) від 1250 грн
Plastall М (полімеризація 36 годин) від 1000 грн
Plastall Super (полімеризація 16 годин) від 1150 грн
Plastall 24 (полімеризація 24 години) від 1100 грн
Реставрація ванн акрилом
Реставрація ванн Львів